Sprawy karne – Adwokat, Lublin

Wiele osób zainteresowanych usługą adwokat Lublin prawo karne znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Jeśli potrzebują Państwo wyspecjalizowanego prawnika zajmującego się prawem karnym, to Mariusz Janiga będzie odpowiednim wyborem. Zapewnia profesjonalne wsparcie w sprawach karnych przed sądami wszystkich instancji. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, nienaganne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne umiejętności sprawiają, że nasza kancelaria stanowi nieocenioną pomoc dla osób, które interesuje dobry adwokat prawo karne Lublin.

W ramach współpracy przygotowujemy linię obrony dopasowaną do sytuacji prawnej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne zaangażowanie w jego sprawę. Dbamy o dobry kontakt z klientem i jego satysfakcję, gwarantując mu obsługę prawną na wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kancelarii.

 

Adwokat Lublin sprawy karne – profesjonalne wsparcie prawne

 
 

W ramach usługi sprawy karne adwokat Lublin Mariusz Janiga oferuje fachową pomoc w wielu różnych obszarach. Zajmuje się nie tylko reprezentacją klientów podczas postępowań w sądach wszystkich instancji, ale także uczestniczy w przesłuchaniach na Policji czy też przez prokuratora. Dzięki temu prowadzony przez niego klient wie, że ma zapewnione kompleksowe wsparcie eksperta na każdym etapie postępowania.

Dobry adwokat Lublin prawo karne – nasza Kancelaria pomaga klientom w sprawach z zakresu prawa karnego dotyczących wszystkich przestępstw kodeksowych i pozakodeksowych. Co istotne, mecenas Mariusz Janiga działa świadczy również usługę adwokat prawo wykroczeń Lublin. Dlaczego warto skorzystać z jego pomocy? Jednym z powodów jest między innymi to, że adwokat Mariusz Janiga specjalizujący się w prawie karnym skutecznie wnosi o kary jak najmniej dotkliwe, odbywane na przykład w systemie dozoru elektronicznego.

Indywidualne podejście do spraw karnych klientów z Lublina

Jeśli interesuje Państwa adwokat Lublin, który posiada nie tylko duże doświadczenie, ale i ugruntowaną wiedzę z zakresu prawa karnego, to warto zdecydować się na usługi mecenasa Mariusza Janigi. Zapewnia on klientowi fachowe wsparcie od wniesienia aktu oskarżenia po potencjalną apelację. Warto dodać, że kancelaria adwokata Mariusza Janigi prowadzi również inne sprawy z zakresu prawa karnego, w tym m.in. sprawy o odroczenie lub zawieszenie wykonywania kary pozbawienia wolności oraz o warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary pobawienia wolności.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Sprawy karne prowadzone w Lublinie przez adwokata Mariusza Janigę

  • wszystkie sprawy karne o przestępstwa uregulowane w Kodeksie karnym oraz przestępstwa pozakodeksowe
  • wszystkie sprawy o wykroczenia uregulowane w Kodeksie wykroczeń oraz wykroczenia pozakodeksowe
  • wszystkie sprawy karne i wykroczeniowe uregulowane w Kodeksie karnym skarbowym
  • sprawy związane z zastosowaniem środków zabezpieczających
  • sprawy o odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego
  • sprawy o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności
  • sprawy o zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności
  • sprawy o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary pozbawienia wolności
  • sprawy o udzielenie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności
  • sprawy o rozłożenie kary grzywny na raty

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska