Prawo spadkowe – Adwokat, Lublin

Adwokat Mariusz Janiga, mający 23-letnią praktykę prawną, prowadzi sprawy spadkowe i reprezentuje klientów przed sądami w Lublinie, a także sądami wszystkich instancji na terenie całej Polski. W ramach współpracy adwokat zajmujący się prawem spadkowym prowadzi sprawy o zachowek i dział spadku, a także z zakresu dziedziczenia testamentowego i ustawowego. Zapraszamy do kontaktu klientów, którzy chcą sporządzić ważny testament, dokonać podziału spadku lub ubiegać się o zachowek. Doświadczeni adwokaci z naszej kancelarii oferują fachowe wsparcie w zakresie prawa spadkowego, poparte 23 – letnim doświadczeniem i wiedzą prawną.

Adwokat od spraw spadkowych w Lublinie

Dobry adwokat od spraw spadkowych w Lublinie zapewnia skuteczne doradztwo prawne dla klientów indywidualnych. Prowadzimy sprawy spadkowe wymagające potwierdzenia prawa do dziedziczenia, reprezentujemy klientów w sądach w sprawach o dochodzenie zachowku, a także przygotowujemy pozwy i pisma procesowe w toku sprawy (wnioski dowodowe, odpowiedzi na pozew, apelacje, odwołania). Doradzamy, jak dokonać podziału spadku w sposób najkorzystniejszy dla klienta, pomagamy skompletować potrzebne dokumenty, sporządzamy wnioski o stwierdzenie nabycia spadku. Jako prawnicy specjalizujący się w prawie spadkowym szczególną wagę przywiązujemy do sytuacji, w których przyjęcie spadku wiąże się z dziedziczeniem zobowiązań finansowych, na przykład długów. Zapraszamy do kontaktu klientów z Lublina, którzy chcą, by ich sprawę spadkową poprowadził adwokat z wieloletnią praktyką prawną. Nasza kancelaria prawna w Lublinie to gwarancja indywidualnego podejścia, lojalności poufności informacji.

Pełen zakres usług

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach rodzinnych, spadkowych, cywilnych, karnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Oceny
Adwokat Lublin
5
Średnia ocen Google 4.9 na podstawie 107 opinii

Adwokatura Polska
Adwokat Mariusz Janiga
Adwokat Mariusz Janiga
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: adw.mariusz.janiga@wp.pl

Poniedziałek – Piątek: 8-16
Sobota: nieczynne

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000

Tanio