Prawo spadkowe – Adwokat, Lublin

Mariusz Janiga to adwokat od prawa spadkowego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, który profesjonalnie prowadzi sprawy z tego zakresu w Warszawie. Siedziba jego kancelarii znajduje się w Lublinie, ale osoby pragnące skorzystać z jego usług mogą zgłosić się również do biura położonego w stolicy. Mecenas Janiga stanowi gwarancję nienagannego przygotowania merytorycznego, fachowości oraz praktycznych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii.

Doświadczony adwokat od prawa spadkowego w Warszawie

Prawo spadkowe to dość szeroka dziedzina. Obejmuje ono zestaw aktów prawnych, które jasno określają zasady dziedziczenia. Jednak wdrożenie ich w życie i wykorzystanie w praktyce nie zawsze okazuje się proste. Z sukcesami prowadzimy wszelkie sprawy spadkowe w Warszawie. Pogłębiona wiedza i doświadczenie zdobyte na sali rozpraw, sprawiają, że możemy zagwarantować profesjonalne podejście do każdego, nawet najtrudniejszego tematu z prawa spadkowego. Adwokat Mariusz Janiga wykazuje się przy tym empatią i zrozumieniem, które są niezbędne ze względu na charakter prowadzonych spraw.

Profesjonalna kancelaria specjalizująca się w prawie spadkowym w Warszawie

Adwokat od spadków to dość szerokie pojęcie. Aby zawęzić i wyszczególnić sprawy, którymi na co dzień zajmuje się kancelaria adwokata Janigi, warto wymienić część ze świadczonych przez nią usług. Kancelaria prawa spadkowego dla klientów z Warszawy i innych miast oferuje m.in.: sporządzenie wniosku:

  • o nabycie spadku,
  • o zabezpieczenie spadku,
  • o sporządzenie spisu inwentarza,
  • o otwarcie i ogłoszenie testamentu,
  • o ustanowienie kuratora dla spadku,

 oraz wiele innych czynności w ramach prowadzenia spraw o spadek.

Co więcej, dobry prawnik od spraw spadkowych w Warszawie oferuje również wsparcie merytoryczne w sprawach o uznanie spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia (sprawy o wydziedziczenie), a także pomoc w dochodzeniu zachowku. Dla naszych klientów z Warszawy oferujemy również profesjonalne usługi z zakresu odrzucenia niechcianego spadku, co często okazuje się skomplikowanym zagadnieniem.

Zapraszamy do kontaktu.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska