Postępowanie egzekucyjne – Adwokat, Lublin

Postępowanie egzekucyjne na terenie Lublina to usługa dostępna dla osób, które mają niewyjaśnione sytuacje z organami egzekwującymi. Dłużnik ma zobowiązania, które powinien uiścić w określonym czasie oraz w ustalonej kwocie. Nasza kancelaria adwokacka z Lublina ma ponad 20-letni staż, dzięki któremu bezproblemowo rozwiązuje powyższe spory.

Profesjonalny adwokat Mariusz Janiga działa na terenie województwa lubelskiego, ale w razie konieczności pomaga osobom z całego kraju. Wykazuje się niezwykłą empatią, która jest tak ważna w tym zawodzie. Warto skorzystać z usług takiego człowieka i mieć pewność, że postępowanie jest w rękach najlepszego fachowca.

Adwokat od spraw postępowania egzekucyjnego w Lublinie

Postępowanie egzekucyjne dzieli się na:

  • egzekucję świadczeń pieniężnych,
  • egzekucję w celu zniesienia współwłasności,
  • egzekucję świadczeń niespieniężonych.

Wierzyciel może ścigać dłużnika, jeżeli sprawa ma tytuł egzekucyjny wydany przez sąd lub gdy wierzyciel założył wniosek o rozpoczęcie egzekucji. Wiele osób zastanawia się, co może objąć organ ścigania. Wierzyciel może zająć:

  • nieruchomości,
  • konto bankowe,
  • ruchomości,
  • comiesięczne wynagrodzenie,
  • gospodarstwo rolne,
  • firmy,
  • część nieruchomości.

Szczegółowe zasady przeprowadzania postępowania egzekucyjnego tłumaczymy w naszej kancelarii, uświadamiając klienta, czego może się spodziewać. Adwokat Mariusz Janiga dokładnie przedstawi formy egzekucji i wyjaśnia, na czym polega ich ściąganie. Chcąc czuć się naprawdę bezpiecznie, należy skorzystać z usług kancelarii, która podchodzi do każdego klienta ze zrozumieniem, mając na uwadze cały ciężar sprawy i obciążenie emocjonalne.

W jaki sposób może być zaspokojona egzekucja świadczeń niepieniężnych?

Uświadamiamy klientom, że aby egzekucja została dopełniona, wierzyciel musi wejść w posiadanie przedmiotu dłużnika, świadczenia muszą być pokryte przez osobę trzecią bądź dłużnik zostaje ukarany karą grzywny lub przymusowym aresztem.

Nasza kancelaria stara się unikać takich sytuacji, dokładając wszelkich starań, aby klienci ponosili jak najmniejsze straty. Pomagamy rozwiązywać wszelkie spory i mamy na uwadze przede wszystkim dobro finansowe i emocjonalne klienta.

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska