Prawo nieruchomości – Adwokat, Lublin

Doświadczony adwokat prowadzący sprawy dotyczące nieruchomości współpracuje zarówno a klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, którzy prowadzą działalność gospodarczą w zakresie wynajmu mieszkań czy obrotu nieruchomościami w Lublinie. Kancelaria Adwokacka z Lublina, prowadzona przez adwokata Mariusza Janigę z 23-letnim doświadczeniem, oferuje wsparcie w sprawach o zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości czy też jej podział (po rozwodzie, na skutek spadkobrania). Zapraszamy do kontaktu klientów z Lublina i okolic.

Adwokat od nieruchomości dla klientów indywidualnych i firm z Lublina

Sprawy dotyczące nieruchomości często trwają przez długi czas i wymagają wiele pracy, a także wiążą się ze stresem. Adwokat od nieruchomości – Mariusz Janiga prowadzący kancelarię w Lublinie – pomaga klientom w toku spraw dotyczących nieruchomości. Współpraca obejmuje przygotowywanie wniosków i pism (pozwy, wnioski dowodowe, odwołania, apelacje) doradztwo w zakresie kompletowania dowodów oraz reprezentację przed sądami wieczystoksięgowymi oraz w sprawach sądowych przed sądami rejonowymi i okręgowymi w Lublinie i Sądem Najwyższym. Adwokat prowadzące sprawy dotyczące nieruchomości na bieżąco informuje klienta o stanie sprawy i podejmowanych działaniach i możliwych rozwiązaniach. Odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości i kompleksowo przedstawia sytuację klienta na podstawie przepisów prawnych i orzecznictwa. 23-letnie doświadczenie sprawia, że adwokat z Lublina Mariusz Janiga to fachową pomoc w sprawach o podział nieruchomości, zasiedzenie czy zniesienie współwłasności. Zapraszamy do kontaktu.

Pełen zakres usług

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach rodzinnych, spadkowych, cywilnych, karnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Oceny
Adwokat Lublin
5
Średnia ocen Google 4.8 na podstawie 72 opinii

Adwokatura Polska
Adwokat Mariusz Janiga
Adwokat Mariusz Janiga
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: adw.mariusz.janiga@wp.pl

Poniedziałek – Piątek: 8-16
Sobota: nieczynne

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000

Tanio