Rozgraniczenie nieruchomości – Adwokat, Lublin

Rozgraniczenie nieruchomości nie zawsze przebiega bezproblemowo. Jednym z częstych problemów przy podziale nieruchomości, jest geodezyjne określenie jej punktów granicznych. We wszelkich sytuacjach spornych, ale również innych, wymagających fachowej wiedzy – służymy kompleksowym wsparciem: merytorycznym i praktycznym w postępowaniu administracyjnym.

Rozgraniczenie nieruchomości – fachowa pomoc prawna

Rozgraniczenie nieruchomości jest czynnością skutkująca oficjalnym ustaleniem przebiegu jej granic:

  • określenia położenia linii granicznych działki,
  • ustalenia położenia punktów granicznych,
  • utrwalenia i zaznaczenia wymienionych specjalnymi znakami na gruncie.

Rozgraniczenie nieruchomości to zadanie dla geodety. Jednak z doświadczenia wiemy, że w wielu przypadkach rozgraniczenie nieruchomości jest procesem spornym i niejasnym. W takiej sytuacji pomocne może okazać się skorzystanie z fachowej obsługi doradczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: rozgraniczenie nieruchomości adwokat Lublin.

Rozgraniczenie nieruchomości – uzyskaj wsparcie profesjonalistów

Rozgraniczenie nieruchomości może być procesem żmudnym i stresującym. Dla niezgodnych stron często nie jest jasne, w jaki sposób powinny przebiegać granice działki, a także czy wyznaczone uprzednio granice są określone w sposób prawidłowy. W takiej sytuacji należy złożyć stosowny wniosek o rozgraniczenie nieruchomości do wójta, prezydenta miasta lub burmistrza. W naszej kancelarii pomożemy przygotować nie tylko odpowiedni wniosek, ale również wszystkie niezbędne dokumenty. Reprezentujemy również osoby, które czują się poszkodowane po dokonanym rozgraniczeniu.

Zapraszamy do konsultacji. Jeżeli niezbędne jest profesjonalne rozgraniczenie nieruchomości – adwokat Mariusz Janik wraz z doświadczonym zespołem swoich ekspertów chętnie udzieli kompleksowej pomocy prawnej. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty usług, jakie oferuje adwokat Lublin, Mariusz Janiga.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska