Unieważnienie testamentu – Adwokat, Lublin

Testament to dokument, który pozwala na zarządzanie własnym majątkiem na wypadek śmierci. Istnieje jednak kilka sytuacji, które mogą podważyć jego ważność. Unieważnienie testamentu Lublin realizowane z merytorycznym wsparciem kancelarii adwokackiej Mariusza Janigi jest dobrym rozwiązaniem, gdy planuje się poddanie pod wątpliwość mocy prawnej tego dokumentu, ale nie posiada się wiedzy na temat prawa spadkowego. Unieważnienie testamentu po śmierci spadkodawcy może być trudne np. z uwagi na konflikt spadkobierców i nieefektywne próby ustalania kręgu osób dziedziczących.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwala na fachową pomoc w sprawach z tego zakresu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Unieważnienie testamentu – Lublin. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży

Sprawy spadkowe nie zawsze są proste i przebiegają bez problemów. Unieważnienie testamentu notarialnego Lublin – jeśli interesuje Państwa to zagadnienie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Cały proces unieważnienia testamentu może być czasochłonny i zazwyczaj jest bardzo złożony. Chociaż co do zasady wystarczy podnieść zarzut o jego nieważności i udowodnić przyczynę złożenia wniosku, w praktyce postępowanie sądowe bez wsparcia prawnika jest trudne.

Kompleksowe wsparcie merytoryczne i prawne przy unieważnieniu testamentu

Do sytuacji, w których można złożyć wniosek o podważenie tego dokumentu, zalicza się np. podejrzenie popełnienia fałszerstwa, ale również np. unieważnienie testamentu z powodu choroby psychicznej Lublin. Warto jednak pamiętać o tym, że zarzut unieważnienia testamentu można podnieść tylko w trakcie postępowania sądowego.

W kancelarii adwokackiej Mariusza Janigi oferujemy indywidualne podejście do każdej z powierzonych spraw. Chociaż mamy praktyczne doświadczenie w wielu gałęziach prawa, do jednej z naszych specjalizacji zalicza się unieważnienie testamentu notarialnego Lublin. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych usług, jakie oferuje kancelaria adwokacka Lublin.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska