Rozwody – Adwokat, Lublin

Dobry adwokat z Lublina, który przeprowadzi rozwód, to skuteczna pomoc w trakcie sprawy sądowej. Jeśli poszukują Państwo zespołu specjalistów prowadzących sprawy rozwodowe, zapraszamy do kontaktu. Kancelaria Adwokacka w Lublinie Mariusza Janigi to gwarancja indywidualnego podejścia oraz empatii i fachowego wsparcia. Adwokat od rozwodów Mariusz Janiga ma 23-letnie doświadczenie. W imieniu klienta przygotuje pozew rozwodowy, złoży wnioski dowodowe w toku sprawy, a także będzie reprezentował interesy klienta w sądach nie tylko w Lublinie, ale także na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Adwokat od rozwodów – fachowa pomoc na każdym etapie postępowania

Dobry adwokat od rozwodów dla klientów z Lublina z 23 – letnim doświadczeniem oferuje pomoc w toku sprawy obejmującą:

  • doradztwo w zakresie kompletowania dowodów (dokumentów, świadków itp.),
  • uczestnictwo w negocjacjach pomiędzy małżonkami,
  • skonstruowanie pozwu rozwodowego,
  • reprezentację podczas trwania sprawy sądowej (klient musi być obecny tylko na pierwszej rozprawie, na której będzie przesłuchiwany w charakterze strony),
  • składanie wniosków dowodowych w toku postępowania

Adwokat prowadzący rozwód w Lublinie może również wnosić o rozstrzygnięcie o kontaktach z dziećmi i o podziale majątku, pod warunkiem, że nie przedłuży to nadmiernie postępowania.

Sprawy rozwodowe naszych klientów prowadzimy z należytą rozwagą i zrozumieniem. Rozwód przeprowadzony z pomocą wykwalifikowanego adwokata jest mniej stresujący – klient nie musi martwić się o formalności ani uczestniczyć w każdej z rozpraw. Zapraszamy do kontaktu – adwokaci z kancelarii Adwokata Mariusza Janigi prowadzą rozwody na terenie Lublina i przed sądami w okolicznych miejscowościach.

Pełen zakres usług

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach rodzinnych, spadkowych, cywilnych, karnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Oceny
Adwokat Lublin
5
Średnia ocen Google 4.9 na podstawie 107 opinii

Adwokatura Polska
Adwokat Mariusz Janiga
Adwokat Mariusz Janiga
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: adw.mariusz.janiga@wp.pl

Poniedziałek – Piątek: 8-16
Sobota: nieczynne

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000

Tanio