Odszkodowania – Adwokat, Lublin

Kancelaria adwokacka Mariusza Janigi oferuje kompleksowe usługi prawne w zakresie uzyskania odszkodowania w Lublinie. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość i skuteczność, dzięki czemu cieszymy się renomą na rynku. Chcąc wywalczyć odszkodowanie, warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. Lublin jest miastem, w którym takie wymogi spełnia mecenas Mariusz Janiga, posiadający ponad dwudziestoletni staż pracy prawniczej podparty ugruntowaną wiedzą merytoryczną. Zapewnia to profesjonalne prowadzenie spraw Klientów na terenie całego województwa lubelskiego, a wyjątkowych sytuacjach także w innych regionach kraju. Z pomocą adwokata Mariusza Janigi i jego zespołu można uzyskać różnego rodzaju odszkodowania w Lublinie.

Odszkodowania powypadkowe – komunikacyjne w Lublinie

Jeśli Klient lub bliska mu osoba uległa wypadkowi nie ze swojej winy, to może dochodzić odszkodowania powypadkowego. Odszkodowanie jest często mylone z zadośćuczynieniem. Jaka jest różnica między nimi? Dochodzenie zadośćuczynienia jest trudniejsze, a jego zadaniem jest wyrównanie krzywdy niemajątkowej. Odszkodowanie ma natomiast na celu pokrycie poniesionych kosztów lub utraconego zarobku. 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak można dochodzić sprawiedliwości i jakiej wysokości kwoty mogą oczekiwać. Adwokat z Lublina Mariusz Janiga klarownie wytłumaczy cały proces, zagwarantuje opiekę prawną oraz pomoże ustalić sumę pieniędzy, o jaką można się ubiegać. Czego mogą oczekiwać Klienci, których interesują odszkodowania komunikacyjne? Takie osoby mogą występować o:

  • odszkodowanie,
  • zadośćuczynienie,
  • zwrot kosztów powypadkowych,
  • różnego rodzaju renty,
  • zwrot utraconych zarobków w wyniku tymczasowej niepełnej zdolności do pracy.

Podchodzimy indywidualnie do spraw Klientów, dzięki czemu mogą być pewni, że działamy z najwyższą starannością o jakość naszych usług.

Odszkodowania za błędy lekarskie

Sprawy związane z błędami lekarskimi są trudne dla poszkodowanych, ponieważ wiążą się często z traumatycznymi przeżyciami. Kancelaria adwokacka Mariusza Janigi pomaga Klientom uzyskać odszkodowania medyczne w Lublinie. Wnikliwie analizujemy dostępne dokumenty, a zdobyta przez lata praktyki wiedza pozwala nam skutecznie walczyć o odpowiednią rekompensatę. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, o ile wyższe odszkodowanie mogą otrzymać przy wsparciu doświadczonego prawnika. Warto zaufać specjaliście w tej dziedzinie, gdyż większe odszkodowania niejednokrotnie są szansą na szybszy powrót do zdrowia. Jeśli klient obawia się, że jego sprawa uległa przedawnieniu, powinien udać się do nas, gdzie sprawnie to zweryfikujemy.

Odszkodowania z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia

Adwokat Mariusz Janiga i jego zespół prawników oferują kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC w Lublinie. Wbrew temu, co wiele osób uważa, jest to możliwe nie tylko w przypadku wypadków samochodowych. Nasza kancelaria wywalcza odszkodowania tego rodzaju również w przypadku m.in. błędu medycznego lub wypadku w pracy. Osoby zamieszkujące Lublin i okolice mogą liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i dużą dozę empatii. Traktujemy Klientów z szacunkiem i zależy nam na tym, aby czuli satysfakcję z przebiegu prowadzonej sprawy oraz otrzymanego odszkodowania. Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii.

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska