Prawo pracy – Adwokat, Lublin

Mariusz Janiga to doświadczony adwokat prowadzący sprawy z zakresu prawa pracy w Lublinie. Jak prawnik pomaga klientom i dlaczego warto skorzystać z jego usług? Reprezentujemy klientów – zarówno pracodawców, jak i pracowników – w postępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy przed sądami wszystkich instancji na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Działamy skutecznie, dopasowując wykonywane działania indywidualnie do potrzeb i oczekiwań oraz sytuacji prawnej klienta.

Adwokat w Lublinie z zakresu prawa pracy

Kancelaria Adwokacka Mariusza Janigi to 27-letnie doświadczenie w zakresie prawa pracy pozwalające skutecznie dochodzić praw klientów przed sądami oraz w negocjacjach obejmujących sprawy pracownicze. Wsparcie, którego udzielają nasi adwokaci w dziedzinie prawa pracy, obejmuje między innymi:

  • składanie odwołać od wypowiedzenia umowy o pracę, rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia, wypowiedzenia warunków pracy i płacy,
  • sprawy dotyczące likwidacji stanowiska,
  • kwestie ubiegania się o zapłatę za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • dochodzenie roszczeń w zakresie odszkodowań (np. w przypadku odpowiedzialności materialnej).

Konstruowanie umów i regulaminów w prawie pracy

Prawnik, którego specjalnością jest prawo pracy, przygotowuje i opiniuje również umowy o pracę oraz o zakazie konkurencji, regulaminy wynagradzania, wypowiedzenia. Adwokat z Lublina Mariusz Janiga z zespołem reprezentuje klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej i urzędami.

Zakres spraw z zakresu prawa pracy

  • spory o wynagrodzenie
  • spory o przywrócenie do pracy

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska