Skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów – Adwokat, Lublin

Adwokat Mariusz Janiga oferuje pomoc prawną w takich obszarach, jak skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów. Nasza kancelaria z Lublina wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, co przekłada się na rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Mecenas Janiga od ponad dwudziestu lat prowadzi sprawy karne, cywilne oraz z zakresu prawa rodzinnego czy prawa administracyjnego, dzięki czemu może pochwalić się zarówno dużą wiedzą teoretyczną, jak i doświadczeniem praktycznym. Jeżeli interesuje Państwa skrócenie okresu zakazu prowadzenia pojazdów oraz pomoc prawna na terenie Lublina, zapraszamy do kontaktu– zapewniamy profesjonalną postawę oraz empatyczne podejście niezależnie od charakteru sprawy.

Skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów Lublin – warunki

Zakaz prowadzenia pojazdów jest stosowany w przypadku przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Warto jednak wiedzieć, że możliwe jest jego skrócenie. W Lublinie takimi sprawami zajmuje się między innymi adwokat Janiga, który zawsze podejmuje dokładną analizę sytuacji osoby skazanej. Aby ubiegać się o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów, należy bowiem spełnić konkretne przesłanki:

  • zakaz prowadzenia pojazdów był wykonywany przez okres co najmniej połowy orzeczonego wymiaru (minimum 1 rok),
  • nie występuje obawa, że skazany ponownie zagrozi bezpieczeństwu w komunikacji – sąd dokonuje takiej oceny między innymi na podstawie jego zachowania w okresie wykonywania zakazu.

Co w przypadku, gdy sąd orzekł dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych? Jego skrócenie również jest możliwe, jednak pod innymi warunkami. Jeżeli miejscem Państwa zamieszkania jest Lublin, warto zwrócić się po pomoc prawną do naszej kancelarii.

Skrócenie okresu zakazu prowadzenia pojazdów Lublin – renomowana kancelaria adwokacka

Mariusz Janiga to adwokat Lublin oferujący profesjonalne wsparcie w zakresie przeanalizowania sytuacji osoby ubiegającej się o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów, przygotowania wniosku oraz złożenia go w sądzie. Zapewniamy także pomoc w sporządzeniu zażalenia na negatywną decyzję sądu w tym zakresie. Dzięki temu unikną Państwo błędów formalnych i zyskają większe szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy.

W przypadku pytań o:

  • skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów po narkotykach,
  • skrócenie wyroku za jazdę po alkoholu,

zachęcamy do kontaktu – nasza kancelaria z Lublina służy pomocą.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska