Prawo rodzinne – Adwokat, Lublin

Jedną z dziedzin prawa, w której specjalizuje się adwokat Mariusza Janiga wraz z zespołem, jest prawo rodzinne. Adwokat rodzinny nie tylko udziela kompleksowych porad prawnych w zakresie spraw rodzinnych, ale także reprezentuje klientów w trakcie różnego rodzaju postępowań sądowych i nieprocesowych, przygotowuje pisma procesowe, takie jak pozwy, wnioski dowodowe, odwołania. Zapraszamy do kontaktu – adwokat zajmujący się prawem rodzinnym to nieoceniona pomoc w trakcie spraw o rozwód, ustalenie kontaktów z dziećmi czy ustalenie ojcostwa.

Adwokat rodzinny w Lublinie – kompleksowe wsparcie w sprawach majątkowych i opiekuńczych

Wsparcie, którego udziela adwokat Mariusza Janiga w Lublinie w zakresie spraw rodzinnych, obejmuje przede wszystkim wszelkie kwestie związane ze stosunkami pomiędzy rodzicami i dziećmi. W ramach naszej praktyki adwokaci zajmujący się prawem rodzinnym konstruują pozwy o rozwód, reprezentują klientów w sprawach dotyczących majątku i ustalenia kontaktów z dziećmi, a także ustalenia i zaprzeczenia ojcostwa. Mogą również uczestniczyć w negocjacjach i postępowaniach ugodowych.

27-letnie doświadczenie w sprawach rodzinnych

Kancelaria adwokacka w Lublinie Mariusza Janigi specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, a adwokat rodzinny Mariusz Janiga ma 27-letnie doświadczenie, które pozwala skutecznie dochodzić praw klientów w sądach wszystkich instancji. Zapraszamy do kontaktu.

Prawo rodzinne – zakres wsparcia Kancelarii Adwokackiej Mariusza Janigi w Lublinie

 • sprawy o rozwód
 • sprawy o separację
 • sprawy o ustalenie nieistnienia małżeństwa
 • sprawy o podział majątku małżonków
 • sprawy o zasądzenie alimentów
 • sprawy o obniżenie i podwyższenie alimentów
 • sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem
 • sprawy o zmianę ustalonych kontaktów z dzieckiem
 • sprawy o zagrożenie grzywną w przypadku utrudniania lub niewykonywania kontaktów z dzieckiem
 • sprawy o wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego
 • sprawy o uchylenie obowiązku alimentacyjnego
 • sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej pomiędzy małżonkami
 • sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej pomiędzy małżonkami z datą wsteczną
 • sprawy związane z zarządem majątkiem wspólnym małżonków
 • sprawy związane z władzą rodzicielską
 • sprawy o ustalenie ojcostwa
 • sprawy o zaprzeczenie ojcostwa
 • sprawy o ustalenie bezskuteczności uznania ojcostwa.

Adwokat prawo rodzinne: pomoc w trudnych życiowych sytuacjach?

Adwokat Mariusz Janiga specjalizujący się w prawie rodzinnym pomaga rozwiązywać trudne życiowe problemy. Wsparcie eksperta nie ogranicza się jedynie do kwestii prawnych, ale obejmuje również zagadnienia psychologiczne i emocjonalne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu adwokat może skutecznie podpowiedzieć klientom, jak najlepiej chronić własne interesy. Z pomocą specjalisty jest znacznie łatwiej znaleźć rozwiązania, które wspierają stabilność i dobrobyt rodzin. Jego zaangażowanie pomaga przejść przez kryzysy oraz podjąć trudne decyzje. Adwokat znający dobrze prawo rodzinne rozwiąże nawet najbardziej zawiłe problemy.

Jak rozwiązać konflikty rodzinne z pomocą prawnika?

Rozwiązanie konfliktów rodzinnych z pomocą prawnika jest znacznie łatwiejsze. Specjalista pomaga znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące dla wszystkich zaangażowanych stron. Na początku warto umówić się na konsultację. Prawnik może w tym czasie dokonać oceny sytuacji oraz zasugerować potencjalne strategie rozwiązania konfliktu. Często konieczne okazuje się dostarczenie dokumentacji dotyczącej konkretnej sprawy. Dzięki temu adwokat do spraw rodzinnych może lepiej zrozumieć kontekst i podjąć adekwatne działania.

Prawnicy często pomagają prowadzić negocjacje pomiędzy stronami konfliktu, co pozwala na szybsze osiągnięcie porozumienia. Jeśli jednak takie rozmowy nie przyniosą odpowiednich rezultatów, adwokat do spraw rodzinnych może reprezentować Cię w sądzie. Specjalista, dla którego prawo rodzinne jest naturalnym obszarem działania, zapewnia również wsparcie emocjonalne w trudnych sytuacjach, co pomaga utrzymać zdrowy dystans i zachować racjonalne podejście do wszystkich kwestii spornych. Sprawdź, w czym może Ci pomóc adwokat, prawo rodzinne jest szeroką dziedziną.

Adwokat od spraw rodzinnych: Mariusz Janiga

W dzisiejszych czasach, gdy życie rodzinne jest pełne wyzwań i napięć, wsparcie doświadczonego prawnika może być kluczowe, aby wypracować rozwiązania satysfakcjonujące wszystkie zaangażowane w konflikt osoby. Kancelaria Adwokacka Mariusza Janigi w Lublinie specjalizuje się w sprawach związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Adwokat Mariusz Janiga posiada 27-letnie doświadczenie w tym zakresie. Razem z zatrudnionym zespołem zapewnia klientom nie tylko profesjonalną pomoc, ale także empatyczną i skuteczną reprezentację w najbardziej delikatnych sprawach życia rodzinnego. Prawo rodzinne nie musi być źródłem stresu. Wystarczy skontaktować się z pracownikami naszej kancelarii, aby się o tym przekonać.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska