Zniesienie współwłasności nieruchomości – Adwokat, Lublin

Każdego, kogo interesuje zniesienie współwłasności nieruchomości Lublin, zachęcamy do konsultacji w naszej kancelarii. Zniesienia współwłasności można dokonać na trzy sposoby: przez podział rzeczy wspólnej, z przyznaniem rzeczy jednej ze stron-współwłaścicieli (z obowiązkiem spłaty pozostałych), przez sprzedaż i podział zysków. Zniesienie współwłasności Lublin można przeprowadzić u notariusza lub w sądzie. W każdym z przypadków pomocne jest fachowe wsparcie doradcze doświadczonego prawnika.

Zniesienie współwłasności nieruchomości Lublin. Pomoc prawna i konsultacje

Kiedy wszystkie strony są zgodne, zniesienie współwłasności nieruchomości Lublin jest względnie proste i możliwe do realizacji u notariusza. Jednak w innych przypadkach i ewentualnych konfliktach przy podziale, pomocne może okazać się merytoryczne wsparcie prawne. W naszej kancelarii oferujemy kompleksową pomoc przy podziałach różnego rodzaju nieruchomości, np.:

  • zniesienie współwłasności działki Lublin,
  • zniesienie współwłasności działki rolnej Lublin,
  • zniesienie współwłasności mieszkania Lublin,
  • a także zniesienie współwłasności innych nieruchomości i gruntów.

Podział geodezyjny, zniesienie współwłasności Lublin. Kompleksowa obsługa spraw

W naszej kancelarii specjalizujemy się w prawie cywilnym, spadkowym i budowlanym. Chętnie służymy pomocą w kompleksowym przeprowadzaniu spraw związanych z podziałem geodezyjnym i prawnym własności do nieruchomości. Zakres czynności naszej kancelarii jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Zachęcamy do konsultacji! W kancelarii adwokackiej Mariusza Janigi oferujemy elastyczne i pełne profesjonalizmu podejście do każdej ze spraw. Zniesienie współwłasności Lublin nie jest jedyną ze specjalizacji profesjonalistów z naszej kancelarii. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty usług, jakie oferuje adwokat Lublin, Mariusz Janiga.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska