Przestępstwa narkotykowe – Adwokat, Lublin

Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w zakresie takich spraw, jak przestępstwa narkotykowe, adwokat Lublin Mariusz Janiga ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw karnych. Pod pojęciem przestępstw narkotykowych rozumie się czyny zabronione związane z handlem, wytwarzaniem. posiadaniem i przemytem narkotyków. W zależności od wagi sprawy oskarżonemu grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności.

W Kancelarii prowadzimy wszelkie sprawy narkotykowe – adwokat Lublin Mariusz Janiga ma ponad dwudziestoletni staż zawodowy, pełne empatii podejście i wiele wygranych spraw w swojej karierze zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawy narkotykowe adwokat Lublin – jak się bronić?

Interesuje Państwa doświadczony adwokat od narkotyków Lublin? Zachęcamy do podjęcia konsultacji w naszej kancelarii. Możemy udzielić fachowego wsparcia doradczego na każdym z etapów sprawy.

Do najczęściej popełnianych przestępstw narkotykowych zaliczane są: wytwarzanie narkotyków, udzielanie ich osobom trzecim, posiadanie i obrót. Wymienione czyny są zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Z kolei za sprzedaż nielegalnych substancji odurzających osobie nieletniej grozi kara pozbawienia wolności nie mniejsza niż 3 lata.

W niektórych sytuacjach (np. posiadanie nieznacznej ilości narkotyków lub handel) można wnioskować o uznanie sprawy za tzw. wypadek mniejszej wagi. W każdym z przypadków niezbędna jest fachowa wiedza, którą posiada adwokat od narkotyków Lublin.

Narkotyki adwokat Lublin – merytoryczna pomoc na każdym z etapów sprawy

Jeżeli nie wiedzą Państwo, co grozi za posiadanie narkotyków, adwokat Lublin Mariusz Janiga może udzielić pełnych konsultacji w siedzibie Kancelarii. Koszt usługi będzie uzależniony od zakresu czynności niezbędnych do procesowania sprawy, a także wagi przestępstwa. Jeżeli interesuje Państwa doświadczony adwokat od narkotyków Lublin – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Prawo karne i sprawy narkotykowe adwokat Lublin to tylko jedna z wielu specjalizacji mecenasa Mariusza Janigi. W Kancelarii oferujemy indywidualne, wnikliwe podejście do każdego przypadku. Wieloletnie doświadczenie w oskarżaniu i obronie, dogłębna znajomość aktualnych przepisów prawa, a także świetna znajomość branżowych realiów zwiększają Państwa szanse na satysfakcjonujące rozwiązanie każdej sprawy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska