Wydziedziczenie – Adwokat, Lublin

Mariusz Janiga to doświadczony adwokat od prawa spadkowego i rodzinnego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wydziedziczenie dziecka Lublin, wydziedziczenie rodzica, uznanie spadkobierców za niegodnych dziedziczenia – to tylko kilka z wielu zagadnień związanych z postępowaniem spadkowym. W naszej kancelarii udzielimy profesjonalnego wsparcia w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kancelarii w Lublinie.

Wydziedziczenie rodzica, wydziedziczenie dziecka – Lublin. Co powoduje?

Jednym z uprawnień testatora jest wydziedziczenie małżonka, rodziców lub zstępnych, czyli np. wydziedziczenie dziecka za życia Lublin. Testament z wydziedziczeniem może pozbawić osoby z kręgu spadkobierców nie tylko prawa do podziału spadku, ale również do otrzymania zachowku po zmarłym. Skuteczne wydziedziczenie w testamencie Lublin musi być zgodne z art. 1008 k.c., w którym określono konkretne przyczyny uprawniające do wydziedziczenia członka rodziny.

Jak stworzyć testament z wydziedziczeniem – Lublin. Pomoc prawna w kwestii testamentu

Osoby, które chciałyby napisać skuteczny testament z wydziedziczeniem Lublin, ale też spadkobiercy wydziedziczeni, którzy nie zgadzają się z zapisami ostatniej woli testatora – zapraszamy do naszej kancelarii na fachowe konsultacje. Kancelaria adwokacka Lublin Mariusza Janigi jest miejscem, w którym można liczyć na uzyskanie pomocy prawnej w wielu sprawach. Oferujemy fachowe wsparcie merytoryczne w kwestii wydziedziczenia, zachowku, stworzeniu spisu inwentarza, odrzuceniu spadku itp. Sprawy spadkowe to tylko jedna z wielu naszych specjalizacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Pełen zakres usług

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska