Dochodzenie Zadośćuczynienia – Adwokat, Lublin

Skomplikowane i zawiłe sprawy o zadośćuczynienie poprowadzi adwokat z Lublina Mariusz Janiga. Dochodzenia o odszkodowanie można domagać się w chwili, gdy osoba jest poszkodowana. Takie sytuacje to dla przykładu wypadki komunikacyjne czy nieszczęśliwe wydarzenia w pracy. Jeżeli występują podstawy, to można starać się o adekwatne do sytuacji zadośćuczynienie. Dlatego dochodzenie musi przeprowadzić sprawdzony adwokat z Lublina, którym w tym wypadku jest Mariusz Janiga, jego doświadczenie zawodowe przekracza 20 lat.

Kiedy można dochodzić prawa o zadośćuczynienie?

Wiele osób posiada odpowiednie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, jednak często zdarza się, że ubezpieczyciel z różnych powodów odmawia jego wypłacenia. Co w takim wypadku zrobić? Dochodzić swoich praw i nie pozostawać biernym na zaistniałą sytuację. Jeżeli zadośćuczynienie nie pokrywa nawet połowy wydatków poniesionych w trakcie nieszczęśliwego wypadku lub w ogóle odszkodowanie nie jest wypłacane, to koniecznie należy skorzystać z usług prawnika, który przeprowadzi przez cały proces sądowy.

Przebieg procesu o zadośćuczynienie

Jeżeli w przeciągu 30 dni od złożenia zawiadomienia do ubezpieczalni poszkodowany nie otrzymuje rekompensaty, to może rozpocząć proces sądowy. W pierwszej kolejności należy zgłosić się do prawnika, dokładnie przedstawiając mu zaistniałą sytuację. Nasza kancelaria adwokacka z Lublina przeprowadza przez cały proces, podpowiadając najlepsze rozwiązania. Sprawy o zadośćuczynienie wymagają profesjonalisty, gdyż nie są łatwym procesem.

Posiadamy ugruntowaną, ponad 20-letnią wiedzę prawniczą, dlatego pomagamy w sprawach cywilnych, prawnych, rodzinnych, spadkowych, karnych czy ubezpieczeń społecznych. W takich przypadkach koniecznością jest korzystanie z pomocy osób, które są nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale także podchodzą z empatią do każdej przeprowadzanej sprawy. Korzystaj z usług naszej kancelarii, gdzie na pierwszym miejscu jest człowiek i jego problemy. Zapraszamy do kontaktu.

Adwokat Mariusz Janiga
Kancelaria Adwokacka Lublin
20-023 Lublin, ul. Chopina 14/55

tel: 691 507 821
e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8-19
Sobota: 9-17

Numer konta bankowego:
75 1940 1076 4894 9928 0000 0000Adwokatura Polska